Laida apie Griškabūdžio bažnyčią

ČIA

Šv. Mišių laikas nuo balandžio iki lapkričio mėn.

(jei užsakyta)

Trečiadieniais - Penktadieniais nuo 9.30 iki 12 val.
Šeštadieniais ir sekmadieniais geriausia kreiptis prieš ar po Šv. Mišių.
(Esate laukiami ir kitu metu, jei esu namuose. Taip pat galima susitarti telefonu)

Atlaidai 2019 m

Atlaidai 2019 m.

Birželio 2 d., 12 val. 15 min. per Tėvo dieną.

XXIV eilinis sekmadienis

Dievo Žodis:

Garbė Jėzui Kristui

Dažniau atsiverčiantiems Naująjį Testamentą Evangelijos pagal Luką 15 - asis skyrius atpažįstamas iš trijų palyginimų: apie pasiklydusią avį, apie pamestą drachmą ir šiandien neskaitomą sūnaus palaidūno arba Gailestingojo Tėvo palyginimą.

Atsakydamas, kodėl jėzus sėdasi su muitininkais ir nusidėjėliais prie vieno stalo jis pasitelkia net tris pavyzdžius. Nuo manymo, kad Dievas yra tik teisiųjų Dievas to meto tikinčiųjų širdis visai užsikietino. Atrodo lyg fariziejai neskaitė Pradžios knygoje apie tai, kaip po žmogaus nuopolio Dievas ieško žmogaus.

Jis jau žino, kas nutiko žmogaus šidyje, įsiplieskė nepasitikėjimas kitu žmogumi, savimi ir Dievu. Bet gal fariziejai labiau atkreipė dėmesį į tai, kad Dievas išvarė Adomą ir Ievą iš rojaus. Taigi būti nusidėjėliu, tai niekuomet negalėti būti su Dievu. Taip, tai yra tiesa.

Bet kam tada gimė Jėzus? Ar Dievas pakeitė savo nuomonę? Ne, per Jėzų Dievas mūsų ieško. Jėzaus artumas nusidėjėliams yra Dievo meilės ženklas. O bet koks bandymas Jėzui paaiškinti, kaip reikia elgtis su nusidėjėliais patiria fiasko. Kai manome Dievą pažįstą, tai skambinkim pavojaus varpais, nes Dievo nė kvapo šalia mūsų nėra.

Nesupratot apie ką aš čia? Skaitykit dar kartą tas tris istorijas apie atrastą avį, drachmą ir sugrįžusį sūnų.

Jūsų kunigas Vytautas