Pamaldos, Šv. Mišių tvarka

Antradieniais - Penktadieniais nuo 9.30 iki 12.00 val.
Šeštadieniais ir Sekmadieniais interesantus priimame tik bažnyčioje prieš ar po Šv.Mišių.

Atlaidai 2014 m

Šv.Onos (didieji atlaidai) liepos 27 d.

lapkričio 2 d., 12 val., per Vėlines.

Naujienų prenumerata

I Advento sekmadienis

2014-11-30

Gruodžio 4 d. ketvirtadienį, 17 val. bus aukojamos šv. Mišios už Griškabūdžio ir Barzdų parapijas.

Gruodžio 5 d., pirmasis mėnesio penktadienis, 9 val. bus aukojamos šv. Mišios į Švč. Jėzaus Širdį besimeldžiančių aukotojų intencija.

Atšalus orui bažnyčioje, šv. Mišios šiokiadieniais nuo šios savaitės bus aukojamos bažnyčios zakristijoje.

Dėl Šv.Komunijos priėmimo sąlygų,

Primename tikintiesiems, kad šventąją Komuniją gali priimti tik

pakrikštytieji, priėmusieji I Išpažintį ir I Komuniją, esantys be sunkios nuodėmės, tai yra neseniai atlikę Išpažintį (bent prieš mėnesį), ir susituokę, priėmę Katalikišką Santuoką. Kas į šį raginimą nekreipia dėmesio ir neįvykdo šių salygų prieštarauja Katalikų mokymui, nusideda šventvagyste, padaro sunkią nuodėmę. Užsitraukia pasmerkimą, kitaip tariant tarnauja velniui ir negauna iš Dievo malonių.

Būkime sąmoningi priimdami Sakramentus, tuomet būsime apdovanoti Dievo malonėmis!