Pamaldos, Šv. Mišių tvarka

Antradieniais - Penktadieniais nuo 9.30 iki 12.00 val.
Šeštadieniais ir Sekmadieniais interesantus priimame tik bažnyčioje prieš ar po Šv.Mišių.

Atlaidai 2014 m

Šv.Onos (didieji atlaidai) liepos 27 d.

Artimiausios šv. Mišios Tėvo dienoje,
birželio 1 d., 12 val.

Naujienų prenumerata

XVI eilinis sekmadienis

2014-07-20

Šiandien kviečiame prisiminti buvusį Griškabūdžio parapijos kleboną kun. Viktorą Jurčiukonį. 10 val. 30 min. šv. Mišios Griškabūdžio bažnyčioje. Joms vadovaus Vilkaviškio katedros klebonas prelatas Vytautas Gustaitis. 12 val. Griškabūdžio kultūros centre Tautkaičių klojimo teatro spektaklis kun. Viktorui atminti, pagal Žemaitės "Apsiriko".

Kitą sekmadienį švęsime didžiuosius šv. Onos atlaidus. Šv. Mišios aukojamos 9 val. už parapiją, 10 val. 30 min. šv. Mišias aukos buvęs Griškabūdžio parapijos klebonas kun. Vytautas Užkuraitis. 12 val. suma ir Eucharistinė atlaidų procesija, kuriai vadovaus Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų kapelionato kapelionas majoras kun. Remigijus Butkevičius.

Dėl Šv.Komunijos priėmimo sąlygų,

Primename tikintiesiems, kad šventąją Komuniją gali priimti tik

pakrikštytieji, priėmusieji I Išpažintį ir I Komuniją, esantys be sunkios nuodėmės, tai yra neseniai atlikę Išpažintį (bent prieš mėnesį), ir susituokę, priėmę Katalikišką Santuoką. Kas į šį raginimą nekreipia dėmesio ir neįvykdo šių salygų prieštarauja Katalikų mokymui, nusideda šventvagyste, padaro sunkią nuodėmę. Užsitraukia pasmerkimą, kitaip tariant tarnauja velniui ir negauna iš Dievo malonių.

Būkime sąmoningi priimdami Sakramentus, tuomet būsime apdovanoti Dievo malonėmis!