Pamaldos, Šv. Mišių tvarka

Antradieniais - Penktadieniais nuo 9.30 iki 12.00 val.
Šeštadieniais ir Sekmadieniais interesantus priimame tik bažnyčioje prieš ar po Šv.Mišių.

Atlaidai 2014 m

Šv.Onos (didieji atlaidai) liepos 27 d.

lapkričio 2 d., 12 val., per Vėlines.

Naujienų prenumerata

XXXIV eilinis sekmadienis. Kristus Karalius, Visatos Valdovas

2014-11-23

Lapkričio 26 d., trečiadienį, 17 val. aukojamos šv. Mišios į šv. Oną besimeldžiančių aukotojų intencija.

Lapkričio 27 d., ketvirtadienį, 17 val. aukojamos šv. Mišios už Griškabūdžio ir Barzdų parapijas.

Lapkričio 30 d., pirmasis Advento sekmadienis. Šakiuose vyks dekanato šeimų šventė. 11 val. konferencija Šakių bažnyčioje, 12 val. šv. Mišios, po jų klasikinės muzikos koncertas Šakių kultūros centre. O Barzdų ir Griškabūdžio bažnyčiose šv. Mišių metu bus palaiminti kalėdaičiai Kūčių vakarienės stalui, kuriuos galėsite ir įsigyti šv. Mišių metu.

Dėl Šv.Komunijos priėmimo sąlygų,

Primename tikintiesiems, kad šventąją Komuniją gali priimti tik

pakrikštytieji, priėmusieji I Išpažintį ir I Komuniją, esantys be sunkios nuodėmės, tai yra neseniai atlikę Išpažintį (bent prieš mėnesį), ir susituokę, priėmę Katalikišką Santuoką. Kas į šį raginimą nekreipia dėmesio ir neįvykdo šių salygų prieštarauja Katalikų mokymui, nusideda šventvagyste, padaro sunkią nuodėmę. Užsitraukia pasmerkimą, kitaip tariant tarnauja velniui ir negauna iš Dievo malonių.

Būkime sąmoningi priimdami Sakramentus, tuomet būsime apdovanoti Dievo malonėmis!