Pamaldos, Šv. Mišių tvarka

Antradieniais - Penktadieniais nuo 9.30 iki 12.00 val.
Šeštadieniais ir Sekmadieniais interesantus priimame tik bažnyčioje prieš ar po Šv.Mišių.

Atlaidai 2015 m

Atlaidai 2015 m.

Šv. Jono Krikštyojo birželio 24 d.

rugsėjo 13 d., 12 val., švęsime Švč. Mergelės Marijos Vardo atlaidus.

Naujienų prenumerata

XXI eilinis sekmadienis

2015-08-30

1.Rugsėjo 1 d., antradienis. Naujųjų mokslo metų pradžia. 8 val. 30 min. Grikškabūdžio bažnyčioje bus aukojamos šv. Mišios už Griškabūdžio gimnazijos bendruomenę.

2.Rugsėjo 2 d., trečiadienį, 17 val. Griškabūdžio bažnyčioje bus aukojamos šv. Mišios už Griškabūdžio ir Barzdų parapijas.

3.Rugsėjo 4 d. yra pirmasis mėnesio penktadienis. 9 val. Griškabūdžio bažnyčioje bus aukojamos šv. Mišios į Švč. Jėzaus Širdį besimeldžiančių aukotojų intencijomis. Po šv. Mišių vyks trumpa Švč. Sakramento adoracija, Švč. Jėzaus Širdies litanijos malda ir palaiminimas Švč. Sakramentu.

4.Kito sekmadienio rinkliava skiriama „Carito“ reikalams. Pusė rinkliavos atiduodama  parapijos „Caritas“, kita pusė vyskupijos „Caritas“ veiklai paremti.

5.Zakristijoje galite įsigyti rugsėjo mėnesio „Artumos“ žurnalą. Kaina 1 euras.

Dėl Šv.Komunijos priėmimo sąlygų,

Primename tikintiesiems, kad šventąją Komuniją gali priimti tik

pakrikštytieji, priėmusieji I Išpažintį ir I Komuniją, esantys be sunkios nuodėmės, tai yra neseniai atlikę Išpažintį (bent prieš mėnesį), ir susituokę, priėmę Katalikišką Santuoką. Kas į šį raginimą nekreipia dėmesio ir neįvykdo šių salygų prieštarauja Katalikų mokymui, nusideda šventvagyste, padaro sunkią nuodėmę. Užsitraukia pasmerkimą, kitaip tariant tarnauja velniui ir negauna iš Dievo malonių.

Būkime sąmoningi priimdami Sakramentus, tuomet būsime apdovanoti Dievo malonėmis!