Pamaldos, Šv. Mišių tvarka

Antradieniais - Penktadieniais nuo 9.30 iki 12.00 val.
Šeštadieniais ir Sekmadieniais interesantus priimame tik bažnyčioje prieš ar po Šv.Mišių.

Atlaidai 2014 m

Šv.Onos (didieji atlaidai) liepos 27 d.

lapkričio 2 d., 12 val., per Vėlines.

Naujienų prenumerata

III Advento sekmadienis

2014-12-14

Gruodžio 18 d., ketvirtadienį, 17 val. bus aukojamos šv. Mišios už Griškabūdžio ir Barzdų parapijas.

Gruodžio 21 d., sekmadienį daroma rinkliava skiriama kunigų seminarijos išlaikymui. Dėkoju už Jūsų aukas.

Zakristijoje galite įsigyti gruodžio mėnėsio „Artumos“ žurnalą (3,5 lt.) ir Johann Christoph Arnold knygą „Kodėl atleidžiu?“ (3 lt.).

Palaimintus kalėdaičius Kūčių stalui galėsite įsigyti sekmadieniais bažnyčios zakristijoje prieš ar po šv. Mišių, o kitu metu budėjimo laiku klebonijoje arba prieš ir po šv. Mišių zakrisitijoje.

Iki gruodžio 31 d. parapijos „Caritas“ kviečia įsijungti į jau ne pirmus metus organizuojamą „Caritas“ akciją „Gerumas mus vienija. Gale bažnyčios galite už auką auką įsigyti šios akcijos žvakelę.

Dėl Šv.Komunijos priėmimo sąlygų,

Primename tikintiesiems, kad šventąją Komuniją gali priimti tik

pakrikštytieji, priėmusieji I Išpažintį ir I Komuniją, esantys be sunkios nuodėmės, tai yra neseniai atlikę Išpažintį (bent prieš mėnesį), ir susituokę, priėmę Katalikišką Santuoką. Kas į šį raginimą nekreipia dėmesio ir neįvykdo šių salygų prieštarauja Katalikų mokymui, nusideda šventvagyste, padaro sunkią nuodėmę. Užsitraukia pasmerkimą, kitaip tariant tarnauja velniui ir negauna iš Dievo malonių.

Būkime sąmoningi priimdami Sakramentus, tuomet būsime apdovanoti Dievo malonėmis!