Pamaldos, Šv. Mišių tvarka

Antradieniais - Penktadieniais nuo 9.30 iki 12.00 val.
Šeštadieniais ir Sekmadieniais interesantus priimame tik bažnyčioje prieš ar po Šv.Mišių.

Atlaidai 2014 m

Šv.Onos (didieji atlaidai) liepos 27 d.

rugsėjo 14 d., 12 val., švenčiant Švč. Mergelės Marijos Vardo atlaidus

Naujienų prenumerata

XXIV eilinis sekmadienis

2014-09-14

Rugsėjo 18 d., ketvirtadienį, 17 val. bus aukojamos šv. Mišios už Griškabūdžio ir Barzdų parapijas.

Dėkoju, kas malda, pinigine auka ar konkrečiom mokyklinėm priemonėm prisidėjote prie „Caritas“ organizuojamos akcijos „Pripildyk vaiko kuprinę gerumu“. Paaukotos ir už suaukotus pinigus nupirktos mokyklinės priemonės bus išdalintos mūsų parapijoje labiausiai stokojančių šeimų vaikams.

Dėl Šv.Komunijos priėmimo sąlygų,

Primename tikintiesiems, kad šventąją Komuniją gali priimti tik

pakrikštytieji, priėmusieji I Išpažintį ir I Komuniją, esantys be sunkios nuodėmės, tai yra neseniai atlikę Išpažintį (bent prieš mėnesį), ir susituokę, priėmę Katalikišką Santuoką. Kas į šį raginimą nekreipia dėmesio ir neįvykdo šių salygų prieštarauja Katalikų mokymui, nusideda šventvagyste, padaro sunkią nuodėmę. Užsitraukia pasmerkimą, kitaip tariant tarnauja velniui ir negauna iš Dievo malonių.

Būkime sąmoningi priimdami Sakramentus, tuomet būsime apdovanoti Dievo malonėmis!