Pamaldos, Šv. Mišių tvarka iki kitų metų kovo 23 d.

Antradieniais - Penktadieniais nuo 9.30 iki 12.00 val.
Šeštadieniais ir Sekmadieniais interesantus priimame tik bažnyčioje prieš ar po Šv.Mišių.

Atlaidai 2016 m

Atlaidai 2016 m.

gegužės 1 d., 12 val. 15 min.

Naujienų prenumerata

V eilinis sekmadienis

2016-02-07

1. Vasario 10 d., Pelenų trečiadienis. 9 val. aukojamos šv. Mišios kuriose tikintieji bus barstomi plaimintais pelenais. Šią dieną Bažnyčia įsako laikytis pasninko. Tai yra ne tik susilaikyti nuo mėsiškų valgių, bet dienoje tik kartą sočiai pavalgyti, kitus du kartus tik užkąsti.

2. Vasario 11 d., pasaulinė ligonių diena. 9 val. šv. Mišiose bus teikiamas Ligonių sakramentas, o Mišios bus aukojamos už Griškabūdžio ir Barzdų parapijas.

3. Zakristijoje galite įsigyti vasario mėnesio „Artumos“ žurnalą. Kaina 1 euras.

Dėl Šv.Komunijos priėmimo sąlygų,

Primename tikintiesiems, kad šventąją Komuniją gali priimti tik

pakrikštytieji, priėmusieji I Išpažintį ir I Komuniją, esantys be sunkios nuodėmės, tai yra neseniai atlikę Išpažintį (bent prieš mėnesį), ir susituokę, priėmę Katalikišką Santuoką. Kas į šį raginimą nekreipia dėmesio ir neįvykdo šių salygų prieštarauja Katalikų mokymui, nusideda šventvagyste, padaro sunkią nuodėmę. Užsitraukia pasmerkimą, kitaip tariant tarnauja velniui ir negauna iš Dievo malonių.

Būkime sąmoningi priimdami Sakramentus, tuomet būsime apdovanoti Dievo malonėmis!