Pamaldos, Šv. Mišių tvarka

Antradieniais - Penktadieniais nuo 9.30 iki 12.00 val.
Šeštadieniais ir Sekmadieniais interesantus priimame tik bažnyčioje prieš ar po Šv.Mišių.

Atlaidai 2014 m

Šv.Onos (didieji atlaidai) liepos 27 d.

rugsėjo 14 d., 12 val., švenčiant Švč. Mergelės Marijos Vardo atlaidus

Naujienų prenumerata

XXI eilinis sekmadienis

2014-08-24

Rugpjūčio 28 d., 17 val. bus aukojamos šv. Mišios už parapiją.

Mūsų vyskupijoje tęsiasi nenutrūkstama Švenčiausiojo Sakramento adoracija, skirta Šeimos metų proga. Griškabūdžio bažnyčioje adoracija prasidės rugpjūčio 29 d., penktadienį 8 val. ryte ir tęsis iki rugpjūčio 30 d. šeštadienio, 8 val ryto. Kviečiu ir raginu ypatingai mūsų parapijos šeimas rasti patogiausią laiką pabudėti bei pasimelsti prie Švenčiausiojo Sakramento.

Š. m. rugpjūčio 11—rugsėjo 15 dienomis Lietuvos Caritas inicijuoja socialinę akciją  “Pripildyk vaiko kuprinę gerumu”. Šios akcijos tikslas -  padėti vaikams iš nepriteklių kenčiančių ir socialinėje atskirtyje esančių šeimų pasiruošti mokyklai. Rugsėjo pirmoji daugeliui tokių šeimų tampa tikru galvosūkiu, kaip rasti lėšų mokyklai reikalingiausioms priemonėms. Kviečiu mūsų parapijos žmones nelikti abejingiems ir atnešti norimas paaukoti mokyklines priemones į specialią dėžę bažnyčioje pamaldų metu, kitu metu klebonijoje. Galite prisidėti ir pinigine auka. Už tuos pinigus bus taip pat perkamos reiklingiausios mokyklinės priemonės. Šias priemones labiausiai stokojančioms mūsų parapijos šeimoms išdalins mūsų parapijos Caritas savanorės.

Dėl Šv.Komunijos priėmimo sąlygų,

Primename tikintiesiems, kad šventąją Komuniją gali priimti tik

pakrikštytieji, priėmusieji I Išpažintį ir I Komuniją, esantys be sunkios nuodėmės, tai yra neseniai atlikę Išpažintį (bent prieš mėnesį), ir susituokę, priėmę Katalikišką Santuoką. Kas į šį raginimą nekreipia dėmesio ir neįvykdo šių salygų prieštarauja Katalikų mokymui, nusideda šventvagyste, padaro sunkią nuodėmę. Užsitraukia pasmerkimą, kitaip tariant tarnauja velniui ir negauna iš Dievo malonių.

Būkime sąmoningi priimdami Sakramentus, tuomet būsime apdovanoti Dievo malonėmis!