Pamaldos, Šv. Mišių tvarka

Antradieniais - Penktadieniais nuo 9.30 iki 12.00 val.
Šeštadieniais ir Sekmadieniais interesantus priimame tik bažnyčioje prieš ar po Šv.Mišių.

Atlaidai 2014 m

Šv.Onos (didieji atlaidai) liepos 27 d.

rugsėjo 14 d., 12 val., švenčiant Švč. Mergelės Marijos Vardo atlaidus

Naujienų prenumerata

XXVI eilinis sekmadienis

2014-09-28

Artėja spalio mėnuo, kai Bažnyčia kviečia drauge melstis Rožinio maldą. Mūsų bažnyčioje Rožinio malda antradieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais 16 val. 30 min., penktadieniais 8 val. 30 min., šeštadienias 9 val. 30 min., sekmadieniais 10 val.

Spalio 2 d., ketvirtadienį, 17 val. bus aukojamos šv. Mišios už Griškabūdžio ir Barzdų parapijas.

Spalio 3 d., pirmasis mėnesio penktadienis, 9 val. bus aukojamos šv. Mišios aukotojų intencija, meldžiant Švč. Jėzaus širdies užtarimo.

Spalio 5d., sekmadienį Paluobių bažnyčioje švenčiami tituliniai šv. Angelų Sargų atlaidai. Suma 12 val.

Kviečiame Griškabūdžio parapijos jaunuolius nuo 14 metų ir vyresnius, nepriėmusius Sutvirtinimo sakramento, ruoštis šiam sakramentui mūsų parapijoje. Būtina išankstinė registracija, kuri vyks visais spalio sekmadieniais mūsų bažnyčios zakristijoje, po Šv. Mišių. Pasiruošimo laikas prasidės nuo lapkričio mėnesio. Besiruošiantieji turės lankyti kassavaitinę pasirengimo pamoką ir sekmadieniais dalyvauti Šv. Mišiose. Daugiau informacijos registruojantis.

Dėl Šv.Komunijos priėmimo sąlygų,

Primename tikintiesiems, kad šventąją Komuniją gali priimti tik

pakrikštytieji, priėmusieji I Išpažintį ir I Komuniją, esantys be sunkios nuodėmės, tai yra neseniai atlikę Išpažintį (bent prieš mėnesį), ir susituokę, priėmę Katalikišką Santuoką. Kas į šį raginimą nekreipia dėmesio ir neįvykdo šių salygų prieštarauja Katalikų mokymui, nusideda šventvagyste, padaro sunkią nuodėmę. Užsitraukia pasmerkimą, kitaip tariant tarnauja velniui ir negauna iš Dievo malonių.

Būkime sąmoningi priimdami Sakramentus, tuomet būsime apdovanoti Dievo malonėmis!