Pamaldos, Šv. Mišių tvarka

Antradieniais - Penktadieniais nuo 9.30 iki 12.00 val.
Šeštadieniais ir Sekmadieniais interesantus priimame tik bažnyčioje prieš ar po Šv.Mišių.

Atlaidai 2014 m

Šv.Onos (didieji atlaidai) liepos 27 d.

Artimiausios šv. Mišios Motinos dienoje,
gegužės 4 d., 12 val.

Naujienų prenumerata

Velykų sekmadienis

2014-04-20

Balandžio 21 d., antoji Velykų diena. Šv. Mišios Barzduose 9 val., Griškabūdyje 10 val. 30 min.

Balandžio 27 d., Atvelykio sekmadienis. Nemažai progų supuola šį sekmadienį: tai ir Gyvybės diena, Gailestingumo sekmadienis bei popiežių Jono XXIII ir Jono Pauliaus II paskelbimas šventaisiais. Tiesioginė transliacija iš Vatikano per LRT 11 val.

Prašau dirbančius ir galinčius iki gegužės 1 d. skirti 2 % savo pajamų mokesčio mūsų Griškabūdžio Kristaus Atsimainymo parapijai ar Barzdų Kristaus Karaliaus parapijai. Reikalingus rekvizitus rasite šios svetainės „Paramos“ skiltyje.

Dėl Šv.Komunijos priėmimo sąlygų,

Primename tikintiesiems, kad šventąją Komuniją gali priimti tik

pakrikštytieji, priėmusieji I Išpažintį ir I Komuniją, esantys be sunkios nuodėmės, tai yra neseniai atlikę Išpažintį (bent prieš mėnesį), ir susituokę, priėmę Katalikišką Santuoką. Kas į šį raginimą nekreipia dėmesio ir neįvykdo šių salygų prieštarauja Katalikų mokymui, nusideda šventvagyste, padaro sunkią nuodėmę. Užsitraukia pasmerkimą, kitaip tariant tarnauja velniui ir negauna iš Dievo malonių.

Būkime sąmoningi priimdami Sakramentus, tuomet būsime apdovanoti Dievo malonėmis!