Pamaldos, Šv. Mišių tvarka

Antradieniais - Penktadieniais nuo 9.30 iki 12.00 val.
Šeštadieniais ir Sekmadieniais interesantus priimame tik bažnyčioje prieš ar po Šv.Mišių.

Atlaidai 2014 m

Šv.Onos (didieji atlaidai) liepos 27 d.

lapkričio 2 d., 12 val., per Vėlines.

Naujienų prenumerata

XXIX eilinis sekmadienis

2014-10-19

Spalio mėnesį Bažnyčia kviečia drauge melstis Rožinio maldą. Mūsų bažnyčioje Rožinio malda antradieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais 16 val. 30 min., penktadieniais 8 val. 30 min., šeštadienias 9 val. 30 min., sekmadieniais 10 val.

Spalio 22 d., trečiadienį, 17 val. bus aukojamos šv. Mišios už Griškabūdžio ir Barzdų parapijas.

Šį ir kitą sekmadienį prieš ir po šv. Mišių bus galima užrašyti intenciją ir palikti auką sudėtinėms šv. Mišioms už mirusius, kurios bus aukojamos Barzduose per Vėlines 9 val., Griškabūdyje lapkričio 1d. 17 val., lapkričio 2 d. 10 val. 30 min., lapkričio 4, 5, 6 d. 17 val.

Kviečiame Griškabūdžio ir Barzdų parapijų jaunuolius nuo 14 metų ir vyresnius, nepriėmusius Sutvirtinimo sakramento, ruoštis šiam sakramentui šiose parapijose. Būtina išankstinė registracija, kuri vyks visais spalio sekmadieniais Griškabūdžio ir Barzdų bažnyčių zakristijoje, po Šv. Mišių. Pasiruošimo laikas prasidės nuo lapkričio mėnesio. Besiruošiantieji turės lankyti kassavaitinę pasirengimo pamoką ir sekmadieniais dalyvauti Šv. Mišiose. Daugiau informacijos registruojantis.

Dėl Šv.Komunijos priėmimo sąlygų,

Primename tikintiesiems, kad šventąją Komuniją gali priimti tik

pakrikštytieji, priėmusieji I Išpažintį ir I Komuniją, esantys be sunkios nuodėmės, tai yra neseniai atlikę Išpažintį (bent prieš mėnesį), ir susituokę, priėmę Katalikišką Santuoką. Kas į šį raginimą nekreipia dėmesio ir neįvykdo šių salygų prieštarauja Katalikų mokymui, nusideda šventvagyste, padaro sunkią nuodėmę. Užsitraukia pasmerkimą, kitaip tariant tarnauja velniui ir negauna iš Dievo malonių.

Būkime sąmoningi priimdami Sakramentus, tuomet būsime apdovanoti Dievo malonėmis!