Pamaldos, Šv. Mišių tvarka

Antradieniais - Penktadieniais nuo 9.30 iki 12.00 val.
Šeštadieniais ir Sekmadieniais interesantus priimame tik bažnyčioje prieš ar po Šv.Mišių.

Atlaidai 2014 m

Šv.Onos (didieji atlaidai) liepos 27 d.

rugsėjo 14 d., 12 val., švenčiant Švč. Mergelės Marijos Vardo atlaidus

Naujienų prenumerata

XXII eilinis sekmadienis

2014-08-31

Rugsėjo 1 d., pirmadienį 8 val. 30 min. Girškabūdžio bažnyčioje bus aukojamos šv. Mišios už Griškabūdžio gimnazijos bendruomenę ir Lietuvos laisvės gynėją, sausio 13 - osios auką Apolinarą Juozą Povilaitį. Po šv. Mišių prie senosios Griškabūdžio mokyklos (dabartinio "Dienos centro") bus atidengta ir palaiminta atminimo lenta Apolinarui Juozui Povilaičiui.

Rugsėjo 4 d., ketvirtadienį, 17 val. bus aukojamos šv. Mišios už Griškabūdžio ir Barzdų parapijas.

Rugsėjo 5 d., pirmasis mėnesio penktadienis. 9 val. šv. Mišios aukotojų intencija, meldžiančių Švenčiausiosios Jėzaus Širdies užtarimo. Po šv. Mišių Švč. Jėzaus Širdies litanija ir palaiminimas Švenčiausiuoju Sakramentu.

Rugpjūčio 11 - rugssėjo 15 dienomis Lietuvos Caritas inicijuoja socialinę akciją  “Pripildyk vaiko kuprinę gerumu”. Šios akcijos tikslas -  padėti vaikams iš nepriteklių kenčiančių ir socialinėje atskirtyje esančių šeimų pasiruošti mokyklai. Rugsėjo pirmoji daugeliui tokių šeimų tampa tikru galvosūkiu, kaip rasti lėšų mokyklai reikalingiausioms priemonėms. Kviečiu mūsų parapijos žmones nelikti abejingiems ir atnešti norimas paaukoti mokyklines priemones į specialią dėžę bažnyčioje pamaldų metu, kitu metu klebonijoje. Galite prisidėti ir pinigine auka. Už tuos pinigus bus taip pat perkamos reiklingiausios mokyklinės priemonės. Šias priemones labiausiai stokojančioms mūsų parapijos šeimoms išdalins mūsų parapijos Caritas savanorės.

Dėl Šv.Komunijos priėmimo sąlygų,

Primename tikintiesiems, kad šventąją Komuniją gali priimti tik

pakrikštytieji, priėmusieji I Išpažintį ir I Komuniją, esantys be sunkios nuodėmės, tai yra neseniai atlikę Išpažintį (bent prieš mėnesį), ir susituokę, priėmę Katalikišką Santuoką. Kas į šį raginimą nekreipia dėmesio ir neįvykdo šių salygų prieštarauja Katalikų mokymui, nusideda šventvagyste, padaro sunkią nuodėmę. Užsitraukia pasmerkimą, kitaip tariant tarnauja velniui ir negauna iš Dievo malonių.

Būkime sąmoningi priimdami Sakramentus, tuomet būsime apdovanoti Dievo malonėmis!