Laida apie Griškabūdžio bažnyčią

ČIA

Šv. Mišių laikas nuo paskutinio spalio sekmadienio iki paskutinio kovo sekmadienio

(jei užsakyta)

Antradieniais nuo 9.30 iki 11.00 val.
Trečiadieniais - Penktadieniais nuo 9.30 iki 12 val.
Šeštadieniais ir sekmadieniais geriausia kreiptis prieš ar po Šv. Mišių.
(Esate laukiami ir kitu metu, jei esu namuose. Taip pat galima susitarti telefonu)

Atlaidai 2022 m

Atlaidai 2022 m.

Gražiškių kapinių Koplyčioje 2022 m.

Artimiausios šv. Mišios gegužės 1 d. 12.15 val.
per Motinos Dieną.

III eilinis (Dievo Žodžio) sekmadienis

1. Sausio 18 - 25 dienomis Bažnyčioje vyksta maldų už krikščionių vienybę aštuondienis. Šias maldas melsimės po šventųjų Mišių.

2. Šią savaitę šv. Mišios Griškabūdyje bus aukojamos sausio 26 d., trečiadienį ir sausio 28 d., penktadienį 9 val.

3. Popiežius Pranciškus Bažnyčioje sušaukė sinodą, kad galėtume pasikalbėti ir pasidalinti apie Bažnyčią, jos džiaugsmus ir skaudulius. Vienas iš būdų kalbėtis ir būti išgirstiems, tai susirinkti. Tad kviečiu galinčius ir norinčius į pirmą susitikimą, kurio tema "Kelionės bedrakeleiviai".  Griškabūdyje susitikimas vyks sausio 23 d., sekmadienį, po šv. Mišių klebonijoje parapijos salėje. Susitikimo metu prašau dėvėti veido kaukę.

4. Dėl epidemiologinės situacijos Lietuvoje, nelankysiu Griškabūdžio ir Barzdų parapijiečių namų. Bet kas norėtumėte, kad Jus aplankyčiau ir palaiminčiau Jūsų namus, kviečiu susitarti asmeniškai zakristijoje, klebonijoje ar telefonu 868277710.

Sausio mėnesio sekmadieniais Barzduose 9 val. šv. Mišių metu melsiuosi už šių Barzdų miestelio gatvių ir parapijos kaimų gyventojus, Griškabūdyje 10.30 val. už Griškabūdžio miestelio gatvių ir parapijos kaimų gyventojus.

+ Sausio 23 d.

- už Barzdų miestelio Nepriklausomybės, Bažnyčios ir Mokyklos gatvių gyventojus.

- už Griškabūdžio, Galinių, Rygiškių, Rogupių, Pentiškių, Katilių, Vidgirių, Degutinės, Mureikų, Mickų, Urvinių kaimų gyventojus.

+ Sausio 30 d.

- Barzdų parapijos Žilių, Gražiškių ir Buktiškių kaimų gyventojus.

- už Bliuviškių, Patašinės, Laukinės Kubiliškės, Patamošupių kaimų gyventojus.