Šv. Mišių laikas nuo paskutinio spalio sekmadienio iki paskutinio kovo sekmadienio

(jei užsakyta)

Trečiadieniais - Penktadieniais nuo 9 iki 12 val.
Šeštadieniais ir sekmadieniais geriausia kreiptis prieš ar po Šv. Mišių.
(Esate laukiami ir kitu metu, jei esu namuose. Taip pat galima susitarti telefonu)

Atlaidai 2022 m

Atlaidai 2022 m.

Gražiškių kapinių Koplyčioje 2022 m.

Artimiausios šv. Mišios lapkričio 2 d. 12 val. 15 min.
per Vėlines.

I Advento sekmadienis

1. Lapkričio 27 d., sekmadienis, naujų liturginių metų pradžia, Advento laikas. Drąsinu šiuo laiku iki Kristaus Gimimo iškilmės pasirūpinti ne vien materialiomis dovanomis, bet ir savo dvasiniu gyvenimu. Bažnyčiose bus palaiminti kalėdaičiai Kūčių vakarienės stalui. Juos pasiimti galėsite bažnyčioje prieš ar po šv. Mišių, kitu metu klebonijoje.

2. Lapkričio 28 - gruodžio 3 dienomis būsiu išvykęs, tad šv. Mišių nebus. Jei būtų laidotuvės, mane pavaduos Paluobių parapijos klebonas kun. Andrius Vaitkūnas.

3. Gruodžio 10 d., šeštadienį, Barzdų ir Griškabūdžio bažnyčiose vyks Advento rekolekcijos. Joms vadovaus Sintautų parapijos klebonas, kun. Romas Budrevičius. Barzduose 14.45 klausoma išpažinčių, 15 val. šv. Mišios. Griškabūdyje 16.45 klausoma išpažinčių (bus svečių kunigų), 17 val. šv. Mišios.

4. Planuojami parapijos internetinės svetainės atnaujinimo darbai, tad ji gali laikinai neveikti.